SEO سئو سایت پزشکی

SEO سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی

زمانی که شما به دنبال یک کلمه و یا موضوع خاصی در موتورهای جستجو می گردید، در نتیجه خروجی حتما به این مورد پی برده اید که برخی از سایت ها دارای اولویت بالاتری در یک موضوع می باشند و در صفحات آغازین موتورهای جستجویی نظیر گوگل نمایش داده میشوند. اکثر کاربران تنها چند لینک ابتدایی صفحه اول گوگل را بازدید می کنند و تمایل بسیار کمی به مشاهده صفحات دیگر موتور جستجو دارند. این اتفاق تاثیر بسزایی در موفقیت کسب و کارهای مختلف به وجود می آورد. با توجه به حجم زیاد پزشکان و میزان رقابت بین آنها در ارایه خدمات ، دیده شدن و جذب مریض در جوامع مجازی و نتایج موتورهای جستجو  بسیار اهمیت پیدا میکندامروزه وب سایت های پزشکی و فعال در حوضه خدمات درمانی، حضور بیشتری در فضای اینترنت نسبت به گذشته پیدا کرده است و مجموعه مدایران با تیمی مجرب و حرفه ای آماده همکاری با پزشکان محترم میباشد.
سئو و بهینه سازی سایت پزشکی این است که وب سایت شما در نتایج یک موتور جستجو امتیاز خوبی داشته باشد به عبارت دیگر به مجموعه اقداماتی که وب سایت شما را در نتایج حاصل از جستجوی یک کلمه یا عبارت در موتورهای جستجو در صفحه اول  نمایش داده شودSEO گفته می شود.
 

با سئو سایت پزشکی هر پزشکی می تواند راحت تر در دسترس بیماران خود قرار گیرد در نتیجه مراجعه کننده بیشتری داشته باشند، در نتیجه در آمد بیشتری خواهند داشت. وبسایت هایی که در مجموعه سایت های پزشکی قرار می گیرند، نظیر: سایت های مراکز زیبایی و مراقبت از پوست، سایت های مراکز لیزر، سایت های مراکز ماساژ، سایت های جراحی بینی و فک، سایت های دندان پزشکی، سایت های مراکز کاشت مو، سایت های مراکز طب سنتی می باشند. دسته بندی وب سایت ها مراکز جراحی زیبایی: سایت جراحی بینی، سایت جراحی زیبایی، سایت کاشت ابرو، سایت پروتز لب و سایر نقاط بدن، سایت لمینت و ایمپلنت دندان،  سایت ارتودنسی دندان.

طبق آماری که انجام گرفته است 80 درصد کاربران اینترنت به کمک موتورهای جستجو پزشک یا مرکز خدمات پزشکی مورد نظر خود را سرچ و پیدا می کنند. در نتیجه وجود یک متخصص بهینه سازی در سئو سایت پزشکی بسیار ضروری می باشد.

ضرورت سئو سایت پزشکی؟

اکثر کاربران موتورهای جستجو، بر روی یکی از 5 پیشنهاد برتر در صفحه نتایج کلیک می کنند، بنابراین برای استفاده ازاین مزیت و به دست آوردن بازدید کننده های وب سایت یا مشتری برای مرکز خدمات درمانی خود باید جزو اولین های لیست باشید.

کاربران به موتورهای جستجو اعتماد می کنند و حضور داشتن شما در موقعیت های بالا برای کلمات کلیدی که کاربر جستجو می کند، اعتماد به وب سایتتان را افزایش میدهد. (SEO) سئو سایت پزشکی می تواند شما را در صدر این رقابت قرار دهد، اگر دو وب سایت یک چیز مشترک را بفروش برسانند، این بهینه سازی موتور جستجوی وب سایت برای شما، احتمال داشتن مشتری بیشتر و فروش بیشتری را رقم خواهد زد.

 

آماری برای درک بهتر سئو پزشکی

روزانه بین ۶ تا ۷ میلیارد بار مردم دنیا از موتورهای جستجوگر استفاده می‌کنند و 70 تا 80% مردم به لینک هایی که در موتور جتسجوگر گوگل نمایش داده شده است، مراجعه می کنند. امروزه اکثر مردم از موبایل های خود برای جستجو در فضای اینترنت استفاده می کنند به همین دلیل سرچ توسط کاربران در فضای آنلاین بیشتر شده است.

انتخاب کلمات کلیدی

کلمات کلیدی برای سئو سایت پزشکی بسیار اهمیت دارند و نقش مهمی در رتبه گرفتن سایت در متروهای جستجوگر ایفا می کنند، پس کلمات کلیدی مناسبی در این زمینه مشخص کنید و از آن استفاده کنید. یکی از پارامتر ها اساسی در سئو سایت پزشکی انتخاب نام محل مناسب می باشد با کمک ابزرا Google Keyword Planner می توانید کلمه کلیدی مناسبی برای هر گونه سایت انتخاب کنید.


 

تهیه محتوای اختصاصی و حرفه ای جهت سئو سایت پزشکی

اگر می خواهید محتوایی مناسب برای سایت داشته باشید باید از محتوا های کاربردی در زمینه عملکرد خود و همچنین محتوا نباید تکراری سایت های دیگر باشد اطلاعاتی که در اختیار کاربران قرار می گیرد باید کاملا واضح و خوانا و بدون تکرار باشد تا کاربر را ترقیب کند بیشتر در سایت بماند به همین دلیل بعد از طراحی ساید حتما نیازمند سئو برای سایت خود هستید شما می توانید طراحی و سئو سایت خود را به پرشیانا وب بسپارید.

 

نقش ویدئو برای افزایش رتبه در موتور های جستجوگر

حتما در تولید محتوا از تهیه ویدئو استفاده کنید، بسیاری از کاربران ترجیح می دهند ویدئو ببینند تا مطلبی را بخوانند این روش با افزایش رتبه بندی سایت شما می شود. ویدئو که تهیه می کنید می توانید از نحوه عملکرد خود در زمینه کاری صحبت کنید یا از مزیت ها و معایب اقدامی که انجام می دهید برای کاربران توضیح دهید. 

برخی از خدمات سئو سایت پزشکان مدایران :

  • افزایش رتبه سایت در موتور جستجو گوگل
  • برطرف نمودن تمامی مشکلات فنی وب سایت
  • بررسی و تحلیل رقبا و جایگاه فعلی آنها در گوگل
  • تولید محتوا اختصاصی و یونیک
  • ایجاد بک لینک های طبیعی و استاندارد برای سایت
  • خدمات سئو محلی سایت
  • تحلیل و بررسی آمار بازدیدکنندگان از سایت
  • بررسی رقبا و جایگاهشان در گوگل
  • رفع کردن ایرادات فنی سایت
 


ارتباط با ما

مدایران تنها مرجع کامل و معتبر بانک اطلاعاتی پزشکان 

در حال حاضر ، تمامی سرویس های ارسال پیامک ، غیر فعال میباشد.

مشاوره و فروش : 02177650782

 تماس با ما