سیستم مدیریت محتوای اختصاصی مرلی

سیستم مدیریت محتوای مرلی  یک سامانه مدیریتی است که امکانات فوق العاده ای را در اختیار متولیان سایت و پورتالها قرار می دهد. این نرم افزار در واقع یک هسته کنترل کننده مرکزی است که امکان تولید و توسعه بخشهای مختلف متناسب با نیاز یک پایگاه را فراهم می سازد. به عنوان مثال می توانید آن را مانند یک بورد مادر تصور کنید که امکان نصب کارتهای توسعه و بهره برداری از امکانات آنها را به شما می دهد.

یکی از نقاط قوت سیستم مدیریت محتوای مرلی در مقایسه با بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار این است که تولید این نرم افزار از A تا Z ( از سال 1386 تا کنون ) در مدایران صورت گرفته است و فارسی شده نرم افزارهای آماده خارجی و یا بخشی از آن نمی باشد، لذا هیچگونه محدودیتی در سفارشی سازی ، توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی - امنیتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته های اکثر مشتریان می باشد)  ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.

سیستم مدیریت محتوای مرلی

سیستم مدیریت محتوای مرلی در طی این چند سالی که از عمر آن می گذرد به عنوان ابزار اصلی در طراحی و راه اندازی وب سایت ها و پورتال های اطلاع رسانی مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد، و در طی این مدت با توجه به نیازهای روز و سفارش مشتریان توسعه پیدا کرده و امکانات جدید به آن اضافه شده است و این روال همچنان ادامه دارد. در مجموع تا کنون 45 ماژول برای سیستم مدیریت محتوای مرلی تولید شده است که بخشی از آن ها بصورت سفارشی در پروژه های مختلف تولید شده است و بدلیل اینکه کاربری عمومی نداشته اند در نسخه پورتال در نظر گرفته نشده اند. این نرم افزار بصورت ماژولار بوده و در تمام بخش ها بر اساس نیازهای کارفرما قابل توسعه و ویرایش میباشد ، سایر اطلاعاتی نظیر مستندات نیز میتواند در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته تا بتوانند بخش های مورد نظر خود را به نرم افزار اصلی اضافه کنند.

به طور کلی پروژه ها به دو دسته تقسیم می شوند، وب سایتها و پورتال ها  :

بستر نرم افزاری ( سیستم مدیریت محتوای مرلی ) در مراحل تولید برای برای هر دو یکسان می باشد و تنها تفاوت آنها در تعداد ماژول های مدیریتی و همچنین امکانات خاص در نظر گرفته شده برای پورتال می باشد و برای وب سایت ها از بین ماژول ها با توجه به نیاز و سفارش مشتریان انتخاب می گردد.

از نظر هزینه هر ماژول با توجه به نقش آن در نرم افزار و همچنین زمان و هزینه تولید آن، طبق تعرفه هزینه مشخصی در نظر گرفته شده است که معمولاً هزینه طراحی و راه اندازی وب سایت ها طبق آن تعرفه محاسبه و ارائه می گردد و برای پورتال ها که دارای همه ماژول های نرم افزار مرلی می باشند، هزینه مشخصی در نظر گرفته شده است که در حدود 15% پایین تر از هزینه مجموع تمام ماژول ها در تعرفه می باشد.


 

cms - سیستم مدیریت محتوا - cms اختصاصی


ارتباط با ما

مدایران تنها مرجع کامل و معتبر بانک اطلاعاتی پزشکان 

در حال حاضر ، تمامی سرویس های ارسال پیامک ، غیر فعال میباشد.

مشاوره و فروش : 02177650782

 تماس با ما