بانک اطلاعاتی پزشکان ایران

شماره تلفن پزشکان

شماره تلفن پزشکان ارائه شده در این سایت، حاصل 6 سال تجربه کاری تیم ماست و ما این 210 هزار شماره تلفن پزشکان را به صورت استان فعالیت آنها و همچنین تخصص کاری آنها دسته بندی کرده ایم. شما براساس هدف کاری خود می توانید بانک اطلاعاتی پزشکان استان خاصی را خریداری نمایند . شماره تلفن پزشکان یکی از مهم ترین بانک های اطلاعاتی این سایت است. ما در این سایت، این بانک اطلاعاتی را براساس 80 عنوان شغلی مرتبط با حرفه پزشکی تدوین کرده ایم و تمامی این عناوین شغلی قادر خواهند بود با استفاده از بانک شماره موبایل پزشکان خدمت خود را به پزشکان سرتاسر کشور معرفی کنند. شما می توانید این شماره پزشکان تهران بسیار ارزشمند را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از این سایت خریداری نمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بانک اطلاعات پزشکان ایران و استان تهران کافیست با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
لیست پزشکان یا همان پیکج بانک موبایل پزشکان ، و یا به عبارت دیگر دیتابیس اطلاعات جامعه پزشکان کشور، برای اینکه تهیه و تدوین شود نیازمند به تلاش و اعمال دقت فراوان است، زیرا برای این کار هزینه های مادی و غیرمادی زیادی صرف می شود و این صرف هزینه ها در تحقق یک هدف است و آن هدف، مفید بودن آن بانک اطلاعاتی است. لیست پزشکان برای اینکه مفید و کارآمد باشد نیازمند یکسری شاخصه ها و استانداردها است و ما در این مطلب قصد داریم تا به معرفی بهترین لیست پزشکان تهران و همچنین جامع ترین بانک شماره موبایل پزشکان سرتاسر کشور بپردازیم. بانک اطلاعاتی پزشکان و یا به طور کلی هر بانک اطلاعاتی دیگر به مجموعه ای از داده ها گفته می شود که از منابع مختلف اخذ و تالیف شده، و پس از تحلیل و تدوین و همچنین بررسی صحت و سقم، به صورت مناسب دسته بندی شده و در اختیار کاربران متقاضی قرار می گیرند.
لیست پزشکان سرتاسر کشور نیز براساس این الگوی استاندارد تهیه شده است و تمامی مواردی که باید در تهیه آن لحاظ می شد به بهترین نحو اجرا شده است. این بانک اطلاعاتی می تواند کمک شایانی به صاحب مشاغل مختلف کرده و آنان را در رسیدن به اهدافشان یاری نماید.

لیست پزشکان ایران امروزه توسط مراکز مختلفی تهیه می شود و عمدتا این بانک های اطلاعاتی تفاوت هایی با هم در زمینه کیفیت و محتوا دارند. ما در این مجموعه توانسته ایم از تجربه سال ها فعالیت در زمینه تبلیغات اینترنتی بهره برده و با 6 سال مطالعه و شناخت کافی، بانک شماره تلفن پزشکان استان تهران و سایر استان های دیگر را با میزان صحت و درستی نزدیک به صد درصد تهیه کنیم. در این زمینه از بسیاری از مراکز معتبر، کارشناسان خبره و اکثر جامعه پزشکی کشور کمک هایی گرفته شده و تا به امروز این ارتباط با آنها ادامه دارد و هر هفته بانک های اطلاعاتی این مجموعه، از جمله لیست پزشکان سراسر کشور و بانک اطلاعات پزشکان استان تهران آپدیت می شود. هدف مرکز تالیف کامل ترین بانک اطلاعاتی جامعه پزشکان ایران این است که، تا تمامی کاربران علاقه مند و نیازمند بتوانند با ساده ترین و بهترین شیوه ممکن به اطلاعات مورد نیاز 90 درصد جامعه پزشکی کشور دسترسی داشته باشند.


 

بانک اطلاعات پزشکان تهران

بانک اطلاعات پزشکان تهران موجود در این مرکز تخصصی، ماحصل فعالیت گروهی است که پس از ماه ها تلاش و پیگیری های متداول، توانسته اند چنین بانکی تالیف کنند که در حال حاضر به عنوان کاملترین بانک اطلاعاتی ایران شناخته می شود، و بیش از 210 هزار شماره تلفن واقعی را در خود جای داده است. هدف از تالیف بانک موبایل پزشکان کاهش هزینه های اضافی برای کاربران متقاضی و همچنین آسان نمودن دسترسی به فایل مذکور از تمامی نقاط کشور پهناور ایران است.

​​ما با تجربه 6 سال در زمینه تبلیغات اینترنتی و حضوری توانسته ایم تعداد 210 هزار شماره رکورد بانک اطلاعات پزشکان را جمع آوری کنیم، که این رکورد لیست پزشکان کشور به صورت تفکیک استان و هم به صورت تخصص گردآوری شده است،ما برای شما کاربران گرامی پکیج های استانی را به صورت جداگانه در سایت قرار داده ایم تا شما به راحتی بتوانید هدف تبلیغات خود را انتخاب کنید،به طور مثال بانک اطلاعات پزشکان تهران شامل کلیه تخصص های پزشکی میشود که در سایت اعلام شده است.
اکثر مشاغل کشور به دنبال راهکارهاي تبليغاتي که هم به لحاظ هزينه و زمان براي آنها مقرون به صرفه باشد در تلاش هستند که به اين مهم دست يابي پيدا کنند. شرکت ما در هر زمينه شغلي توانسته است که خدماتي را براي کاربران ارائه دهد که زودتر به مقصد خود برسند. به طور مثال ما در زمينه پزشکي توانسته ايم بيش از 80 عنوان شغلي مرتبط با بانک شماره موبايل پزشکان را از سطح سايت هاي درج آگهي پزشکي، سايتهاي نيازمندي پزشکان ، پرتال هاي بانک اطلاعات پزشکان و مجلات تبليغاتي جمع آوري کنيم.
مشاغلی چون تجهیزات پزشکی که به دنبال لیست پزشکان هستند، می توانند محصولات خود را از طریق سرویس های سامانه پیامک به راحتی و در کمترین زمان ممکن و با کسر هزینه اندک به بانک شماره موبایل پزشکان که در سایت ما قرار دارد ، ارائه دهند و محصولات خود را معرفی کرده و مخاطبین خود را جذب نمایند.

در صورت نبودن لیست پزشکان مورد نظر لطفا با ما در تماس باشید،تیم ما در اولین فرصت لیست پزشکان سفارشی شما را تهیه و تقدیم شما میکنیم،لازم به ذکر است که کاربرانی که چندین استان یا تخصص مورد نظرشان هست با ما در ارتباط باشند تا از تخفیف ما بهره مند شوند.
شماره موبایل پزشکان مجموعه ای از اطلاعات کاری و صنفی پزشکان است که به منظور بهره گیری در موارد خاص و تعریف شده و مورد استفاده قرار می گیرد. پزشکان قشر مهم جامعه هستند که با سلامت و پویایی جامعه در ارتباط اند و به همین دلیل زیر مجموعه های شغلی مختلفی از این حرفه پشتیبانی می کنند و می توان به این حرفه و مشاغل پیرامون آن لقب صنعت داد چرا که، حیات این حرفه و این زیر مجموعه های آن کاملا به یکدیگر وابسته است و از رده خارج شده هر یک از مشاغل می تواند باعث ایجاد اختلال در روند مثبت علم پزشکی امروز شود. بانک موبایل پزشکان را می توان شناسنامه عمومی پزشکان سرتاسر کشور دانست که بسیاری از افراد و نهادهای جامعه و خصوصا مشاغل زیرمجموعه ی پزشکی بدان نیازمند هستند.

لیست پزشکان می تواند شامل نام و نام خانوادگی پزشکان، شماره تماس، آدرس و تخصص آنها باشد. افراد به منظور مقاصد خاص خود این بانک را از مراکز تهیه و تدوینی که این بانک را جمع آوری کرده اند، خریداری می کنند.

شماره موبایل پزشکان قابلیت تقسیم بندی و دسته بندی های گوناگونی دارد، و به طور معمول مراجع جمع آوری و تهیه این بانک اطلاعاتی، داده های آن را در قالب های مختلفی تقسیم بندی می کنند. به همین دلیل بانک اطلاعات پزشکان سرتاسر کشور در قالب های مختلفی ارائه می شود. برای مثال شماره تلفن پزشکان براساس تخصص آنها و یا اینکه براساس استان و شهر فعالیت آنها و حتی براساس تجربه کاری نیز قابلیت دسته بندی و ارائه دارد. استان تهران نیز حدود 48000 پزشک مختلف را در خود جای داده است، و از آنجاییکه اکثر پزشکان مطرح کشور در استان تهران نیز فعالیت دارند، بانک اطلاعات پزشکان تهران نیز بسیار با اهمیت است و بسیاری از افراد و شرکت ها در صدد تهیه بهترین بانک اطلاعاتی این پزشکان هستند.

مزایای استفاده از بانک اطلاعات پزشکان


شماره موبایل پزشکان بدین منظور تهیه شده که سهل کننده امورات تبلیغاتی مشاغل زیر مجموعه صنعت پزشکی و همچنین راهنمایی برای سایر مراکز خدماتی باشد، اما هدف از تهیه و تدوین این بانک اطلاعاتی کمک به رونق کسب و کارهای مرتبط با علم پزشکی است. بانک شماره تلفن پزشکان سرتاسر کشور برای مشاغل مرتبط با حرفه پزشکان بسیار ضروری و واجب است، به طوری که به عنوان یکی از گزینه های ترقی و پیشرفت در مشاغل وابسته حرفه ی پزشکی به شمار می رود و به طور کلی داشتن اطلاعات شغلی راه حل بسیار مناسبی برای گسترش کسب و کارهای زیر مجموعه ی یک حرفه بزرگ به شمار می رود و حرفه پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای مثال بانک شماره موبایل پزشکان برای کسانی که در زمینه تولید و فروش تجهیزات پزشکی فعالیت دارند می تواند بسیار مفید و کارآمد باشد، زیرا آنها می توانند با دسترسی به شماره تلفن پزشکان سرتاسر کشور و یا یک استان خاص، و تنها از طریق ارسال پیامک و یا یک تماس ساده، محصول خود را به آنان معرفی کنند و در زمینه فروش خود به موفقیت برسند. به طور کلی و خلاصه می توان موارد زیر را به عنوان مزایای استفاده از بانک شماره تلفن پزشکان را برای مشاغل زیر مجموعه پزشکی برشمرد:

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در هزینه تبلیغات

گسترش کسب و کار به وسعت جغرافیای مرزهای کشور

دسترسی به بهترین پزشکان کشور

کاهش هزینه های تبلیغ

بازدهی بیشتر و زودتر

بانک اطلاعات پزشکان باعث کاهش وقت و رفت و آمد می شود و هزینه تمام شده کار شما را بسیار کاهش می دهد. مهمترین ویژگی بانک شماره موبایل پزشکان این است که وسعت حوزه کاری شما را به پهنای استان مورد نظر خود و یا کل کشور گسترش می دهد و شما به تمامی جامعه پزشکی کشور و یا استان خود دسترسی راحت و آسان خواهید داشت.

شاخصه های مهم و مورد نیاز بانک اطلاعات پزشکان


شماره تماس پزشکان مانند هر بانک اطلاعاتی دیگری نیاز به یکسری استانداردها و شاخصه های خاص دارد تا هم مفید بوده، و هم قابلیت ارائه به کاربران را داشته باشد. زیرا این بانک قرار است تا راه را بر رسیدن به یک هدف خاص هموار کرده و به عبارت ساده تر مفید و کارآمد باشد. در این قسمت استانداردهای مورد نیاز برای یک بانک اطلاعاتی مفید را توضیح می دهیم.

بانک شماره پزشکان هر چه تعداد یا رکورد بیشتری داشته باشد دارای ارزش بیشتری است اما این بدان معنا نیست که یک بانک شماره موبایل پزشکان تهران با تعداد بالا شماره رکورد و اطلاعات، قطعا باکیفیت است زیرا، همیشه تعداد به معنای کیفیت نیست و گاهی نیز باعث تاثیر منفی بر بانک اطلاعاتی می شود. مثلا ممکن است تعدادی از این شماره ها اصلا وجود خارجی نداشته باشند و به عنوان شماره سیاه و بی مصرف در ارزشمند نشان دادن این فایل گنجانده شده باشند. پس دقت در جمع آوری اطلاعات، و وجود صحت و درستی یکی از مهمترین شاخصه های یک بانک اطلاعاتی شماره تلفن پزشکان است.

لیست پزشکان که شامل تمامی اطلاعات آنها باشد نیز، کاملترین بانک به شمار می رود و بی شک برای تمامی نیازها پاسخگو است. اما مهمترین چیزی که در مورد بانک شماره موبایل پزشکان از اهمیت بالایی برخوردار است، به روز بودن و جامع بودن آن است، زیرا بانک اطلاعاتی پزشکان چندین سال قبل و یا پزشکانی که در حال حاضر فعالیت ندارد و یا اینکه در ایران حضور ندارد، هیچ ارزشی ندارد و جز هدر رفت سرمایه وقت، نتیجه ی دیگری نخواهد داشت. بانک شماره موبایل پزشکان به صورت کلی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

داشتن صحت و درستی

تعداد شماره رکورد بالا

داشتن دقت در جمع آوری

بروز بودن

قابلیت دسته بندی مختلف

دارای تنوع و گستردگی جغرافیاییلیست پزشکان تهران نیز یک بانک اطلاعاتی مهم به شمار می رود چرا که همانطور که در قبل از این ذکر شد، استان تهران حدود 48 هزار پزشک فعال در خود جای داده، و با توجه به اینکه اکثر پزشکان بزرگ کشور در استان تهران فعالیت دارند، می توان این استان را یکی از غنی ترین استان ها در زمینه پزشکان متخصص دانست، و در نتیجه این اوصاف می توان بانک اطلاعات پزشکان استان تهران را نیز، می توان یکی از غنی ترین و با ارزش ترین بانک های اطلاعاتی شماره تلفن پزشکان ایران دانست.

شماره موبایل پزشکان تهران براساس تخصص کاری آنها گردآوری و تنظیم شده که شما در این بانک اطلاعاتی به شماره تلفن پزشکان جراح، پزشکان زنان و زایمان، دندانپزشکان، پزشکان عمومی، مدیران داروخانه های تهران، پزشکان فیزیوتراپ و غیره دسترسی خواهید داشت. بانک شماره موبایل پزشکان استان تهران براساس آخرین آپدیت موجود تالیف شده، و صحت و درستی آن بالای 90 درصد است.


ارتباط با ما

مدایران تنها مرجع کامل و معتبر بانک اطلاعاتی پزشکان 

در حال حاضر ، تمامی سرویس های ارسال پیامک ، غیر فعال میباشد.

مشاوره و فروش : 02177650782

 تماس با ما